Flow yoga

Flow yoga

Nechajte splynúť dych s pohybom a nájdite spojenie so svojím vnútrom. yoga, joga, Fredy, poweryoga, powerjoga, cvičenie, flow yoga

Flow yoga je dynamická forma jogy, v sanskrite tiež nazývaná vinyasa yoga, čo znamená spojenie. Dôležitú úlohu v nej zohráva dych a jeho plynulý rytmus, ktorý nás prevedie jednotlivými pozíciami. Kreatívne spájanie pozícií ladne a prirodzene rozprúdi energiu v celom tele. Počas hodiny kombinujeme kratšie výdrže s dynamickými zostavami. Niektoré sekvencie sú zamerané na silu a rovnováhu, iné zase na flexibilitu či energiu.

V úvode sa pokúsime upokojiť myseľ a uvedomiť si prítomný okamih prostredníctvom napojenia na dych. Na záver si vychutnáme relaxáciu.

Hodina je doplnená aj o originálny dynamický prvok v podobe free dance, tzv. oslobodzujúceho tanca, ktorý inde nenájdete. Odplaví z tela všetko negatívne a nepotrebné. Cvičíme pri príjemnej hudbe, ktorá v sebe spája spiritualitu Východu s dynamickým moderným svetom západu. Dokonale oživuje hodinu a prináša ešte väčší pocit uvoľnenia.