Kurzy a otvorené hodiny

Poweryoga

je dynamická forma jogy, ktorá sa prispôsobila západnej kultúre a jej rýchlemu tempu. Je vhodná pre ľudí, ktorí si chcú aj fyzicky poriadne zacvičiť a spevniť telo. Trvá 60 minút a obsahuje sekvencie pozdravov slnka, bojovníkov, posilňovacie cviky na chrbát, brucho a záverečnú relaxáciu.

 

 

Gravid yoga

je joga pre tehotné ženy. Pomáha vyrovnať sa s fyzickými a psychickými zmenami počas tohto výnimočného obdobia. Predchádza únave počas tehotenstva, pomocou upravených jogových pozícii udržiava telo v dobrej fyzickej kondícii, spevňuje panvové dno, naučí Vás dýchať a poskytne príjemný pocit uvoľnenia pre ženu a jej bábätko. 

 

 

 

 

 

Ženský joga kruh

Radosť, harmónia a spojenie so svojím skutočným JA

Už po stáročia sa ženy stretávali v kruhu žien, aby si navzájom predávali svoju múdrosť, učili sa o ženskej sile a posvätnosti svojho tela. Žili v súlade s prírodou, mesačnou energiou a svojimi menštruačnými cyklami. Snažili sa, aby ich život bol naplnený láskou a šťastím. Prijímali sa navzájom také, aké sú a v ženskom kruhu nachádzali oporu, zdieľali svoje radosti aj starosti. My nadviažame na staré tradície a budeme sa stretávať a otvárať rôzne témy, hladať spojenie so svojim skutočným JA v tanci a meditácii. Ak vás to oslovilo, pridajte sa k nám :)

 

V prípade, že by ste mali záujem o hodiny jogy, kontaktujte ma na yogasnikol@gmail.com