Moja ponuka

Kurzy a otvorené hodiny

Poweryoga

je to dynamická forma jogy, ktorá sa prispôsobila západnej kultúre a jej rýchlemu tempu. Je vhodná pre ľudí, ktorí si chcú aj fyzicky poriadne zacvičiť a spevniť telo. Trvá 60 minút a obsahuje sekvencie pozdravov slnka, bojovníkov, posilňovacie cviky na chrbát, brucho a záverečnú relaxáciu.

Gravid yoga

je joga pre tehotné ženy. Pomáha vyrovnať sa s fyzickými a psychickými zmenami počas tohto výnimočného obdobia. Predchádza únave počas tehotenstva, pomocou upravených jogových pozícii udržiava telo v dobrej fyzickej kondícii, spevňuje panvové dno, naučí Vás dýchať a poskytne príjemný pocit uvoľnenia pre ženu a jej bábätko.  

Joga u Vás vo firme

Ak nemáte čas cestovať a navštevovať hodiny jogy v jogových centrách, bude pre Vás ideálna hodina jogy v práci.

Okrem toho, že sa nemusíte nikam presúvať, učiteľ príde za Vami, zlepšíte si aj vzťahy v kolektíve a z práce budete odchádzať už zrelaxovaný a s výborným pocitom, že ste spravili aj niečo pre svoje zdravie. Stačí miestnosť, kde sa môžu odsunúť stoly a stoličky a hodina jogy sa môže začať.

V prípade, že by ste mali záujem o hodiny jogy, kontaktujte ma na yogasnikol@gmail.com

Súkromná joga v Bratislave

Súkromné hodiny jogy sú vhodné pre všetkých, ktorí majú záujem o individuálny prístup učiteľa k žiakovi alebo nemajú čas navštevovať skupinové jogy.

Ak Vám spoločné hodiny nestačia a stále máte pocit, že niektorým cvikom nerozumiete alebo ich necvičíte správne, prípadne máte nejaké zdravotné ťažkosti, skúste individuálnu hodinu. Súkromná hodina jogy bude presne zostavená podľa Vašich potrieb a požiadaviek. V pomalom tempe môžeme pracovať na spevnení jednotlivých častí tela alebo sa skôr zameráme na relaxačné techniky na uvoľnenie napätia a stresu. Hodinu si vytvoríte takú, aká sa Vám páči :)

V prípade záujmu o individuálne hodiny, kontaktujte ma na mail: yogasnikol@gmail.com.

Viac tu: https://www.yogasnikol.sk/moja-ponuka/sukromne-hodiny/